Ticari mülk satın almak ya da kiralamak mı istiyorsunuz? İhtiyacınızı bize bildirdiğiniz günden itibaren portföyümüzde bulunan size en uygun ve en kârlı mülklerin sunumunu yapıyor, satın alma işleminizde ilgili tapu müdürlüğüne kadar gerekli takip, kiralama işleminizde taşınma anınıza kadar gerekli (Tapu, Dask, yapı kullanım izin belgesi, içerdiği tertibat projeleri vb.) evrak takibini biz yapıyoruz. İstediğiniz gibi bir mülk portföyümüzde mevcut değil ise; sizi aktif sistemimize kayıt ediyor ve size uygun mülk portföyümüze girdiği anda otomatik olarak aranıyorsunuz.
Sektörde ilk uzmanlık alanımız olan ''TİCARİ MÜLKLER''de her türlü alım, satım, kiralamada, işlemin en başından sonuna kadar sizlerin yanındayız. Ticari mülkünüzü satmak veya kiralamak mı istiyorsunuz? Bursa'da bu konuda akla gelen en güvenilir firma olarak biz, gayrimenkulünüzü o günkü piyasa şartlarına göre ücretsiz ekspertizini yaparak,
size en uygun değeri belirliyoruz. Ardından geniş müşteri portföyümüz ve internet ağında mülkünüzün tanıtımını yaparak kısa sürede satışını sağlıyoruz. İşimiz bununla da bitmiyor. İlgili tapu müdürlüğündeki imza işlemine kadar siz müşterilemizi hiç yormuyor ve gerekli prosedür işlemlerinin takiplerini biz yapıyoruz.
Kiralama işleminde de satıştaki gibi gerekli ekspertiz çalışmalasının ardından mülkünüzü portföyümüz arasından seçtiğimiz en sorunsuz kiracıya, avukatımızın hazırladığı güvenli sözleşme ile kiraya veriyoruz. Ayrıca kiralama işleminden sonraki aylarda da gerekli kira takibini sizin adınıza biz yapıyoruz.

KONUTunzu Satmak ya da Kiralamak mı istiyor sunuz? O günkü piyasa şartlarına göre ücretsiz ekspertini yaparak değerini belirliyoruz ve ardından geniş müşteri portföyümüze ve internet ağına sunarak hızlıca sonuca ulaştırıyoruz. Ayrıca konutunuza en uygun afiş çalışmasını yaparak kısa sürede çevredekilerin de mülkünüzü görmesini sağlıyoruz. Satışlarda siz müşterilemizin belirlediği fiyatın üzerine ekstra kâr koymadan sadece hakkımız olan yasal komisyon bedelleriyle çalışıyoruz. Kiralama konusunda ise gerçek değerinde kira belirdeiğimiz konutunuzu 1 HAFTA içinde sorunsuz güvenilir kiracılara vermeyi garanti ediyoruz.
Kiralama işleminde de portföyümüzde bulunan ihtiyacınıza en uygun konutu en cazip kira tutarlarıyla seçerek ister ailenizle huzurla, istersiniz de eşyalı konut seçeneklerimizle iş için geldiğiniz şehrimizde keyifle yaşayabilirsiniz. Kiralama işleminin ardından oturum için gerekli (Kira Sözleşmesi, Tapu, DASK, Doğalgaz Elektrik Su abone numaraları ve belgeleri, vb.) evrakları sizin için biz hazırlıyoruz.
Ayrıca konut satın alma ya da kiralama işlemlerinizden sonra güvenle taşınmanız için anlaşmalı olduğumuz sigortalı asansörlü nakliyat firmasıyla eşyalarınızı en uygun fiyata taşıtıyoruz.
KONUT satın almak ya da kiralamak mı istiyorsunuz? BURSA'nın lider konut üreticileriyle çalışan biz, sağlık mutluluk ve huzurla yaşamanız için ihtiyacınız olan en ideal konutu, tecrübelerimizle birleştirerek size en uygun fiyat ve en kârlı anlaşmalı banka kredisi imkanıyla sunuyoruz. İkinci el konutlarda da değerini koruyacak ve keyifle yaşanacak binaları portföyümüzde bulabilirsiniz. Anlaşmaya vardığımız tarihten, satış imzasına kadar geçen sürede ilgli banka ve tapu müdürlüğündeki gerekli takip işlemlerini biz  yapıyoruz.

ARSA ve ARAZİ günümüzün en gözde yatırım aracıdır. Birikim tutarlarına bakmaksızın büyük, küçük tüm yatırımcılarımızla en uygun ve en kârlı yatırımı yapmak için buradayız.
Bursa il sınırları içerisinde KARACABEY - KEMALPAŞA - NİLÜFER - MUDANYA - YENİŞEHİR bölgelerinde Tarla, Zetinlik , Bağ , Bahçe, Çiftlik vasfındaki arazilerimiz ve Konut, Sanayi, Ticari imarlı arsalarımız ile hizmetinizdeyiz. Ayrıca Balıkesir ve Eskişehir il sınırlarındaki gözde bölgelerde cazip fiyatlarda kârlı yatırımlık arazilerimizle siz müşterilerimize yıllık minimum       %15 - %30 kazanç sağlamaktayız. Arsa ve Arazi alımlarınızda sahip olduğunuz araçlarınızı değerinde takas ederek daha hızlı sonuca ulaşmanızı sağlıyoruz.

Satılık Arsa veya Araziniz varsa, geniş portföyümüzdeki ilgili alıcılara ve internet ağına sunarak kısa sürede sonuca ulaşmayı planlıyoruz.  Ayrıca arazinizin reklamına en uygun afiş ve totem çalışmasını yaptırarak o bölgedeki ilgili müşterilerin de duymasını amaçlıyoruz. Arsa - Arazi alım satımlarınızda tüm tapu takip ve noter işlemlerinizde de yanınızdayız.
İmarlı Arsalarınızı KAT KARŞILIĞI olarak vermek isterseniz; Anlaşmalı olduğumuz Bursa'nın güvenilir lider müteahhitlik ve yapı firmalarıyla görüşerek. Kat karşılığı sisteminde sizin için en uygun oranla en beğendiğiniz metrekare ve özelliklerle donatılmış konut ya da ticari mülkünüzü oluşturabiliriz. Üstelik yapı inşa süreci tamamlandıktan sonra sizin adınıza satmanıza ya da kiralamanıza aracılık etmek üzere, inşaat bitmeden mülkünüzün değerine değer katabiliriz.